بازسازی ویلا

یکی از بهترین روش‌ها برای ارتقای یک بنای ساختمانی، بازسازی آن است. بازسازی ویلا موضوعی است که ما قصد داریم در این صفحه اطلاعاتی را برایتان بازگو کنیم و در تلاشیم که تمامی موارد جانبی در رابطه با خدمات بازسازی ویلا را خدمت شما بیان کنیم.

دلیل اینکه بازسازی مکان‌های مسکونی به‌ویژه ویلا امروزه بسیار پرطرفدار شده است، تاثیری است که با انجام آن، مشاهده می‌کنید؛ زیرا پس از بازسازی، شما می‌توانید ویلای خود را با هزینه‌های بسیار پایین‌تر از ساخت مجدد یا خرید یک ویلای جدید، ارتقا دهید و آن را زیبا‌تر کنید.

اجرای بازسازی فضای ویلا از نظر تجاری هم یک موفقیت محسوب می‌شود، زیرا باعث افزایش قیمت ویلا می‌شود و همچنین در رابطه با ویلاهایی که مختص به اجاره دادن هستند نیز، باعث افزایش قیمت اجاره آن‌ها خواهد شد. پس باید دید که رعایت چه مواردی در بازسازی این نوع ساختمان، بر ارزش بیشتر آن می‌افزاید

بازسازی ویلا چیست؟

بازسازی ویلا به این معنا است که شما ظاهر داخلی و بیرونی ویلای خود را بهبود می‌بخشید و آن را زیباتر می‌کنید. این امر بر مواردی همچون استخوان‌بندی اصلی ویلا دخالت ندارد و فقط در رابطه با نمای آن تاثیرگذار است، پس استخوان‌بندی و فرم کلی ویلای شما ثابت خواهد ماند. بازسازی داخلی خانه ویلایی شامل رنگ و طرح دیوار‌ها و مواردی همچون سنگ و سرامیک استفاده شده در کف و… می‌شود که همگی باعث زیباتر شدن ویلای شما خواهد شد.

خدمات باسازی خانه ویلایی توسط تیم مالتان دیزاین شامل حیاط و نمای بیرون و نمای داخل می‌شوند که همگی توسط کارشناسان متخصص، مورد بررسی قرار خواهند گرفت تا با توجه به فرم کلی ویلای شما، مناسب‌ترین و زیباترین طرح ممکن با توجه به بودجه شما انتخاب شود.

آیتم های بازسازی ویلا

اجرای بازسازی ویلا توسط تیم حرفه‌ای و کاربلد، روی 3 مورد اصلی هر ویلا آغاز می‌شود که شامل نمای بیرونی، داخلی و حیاط است. در ادامه در مورد هر کدام از آیتم‌های بازسازی که نیاز است انجام شود، توضیح داده شده است.

نمای بیرونی ویلا

بازسازی نمای بیرونی ویلا با عوض کردن سنگ‌های استفاده شده روی دیوار‌ها و طرح کلی آن‌ها آغاز می‌شود. در ادامه با توجه به نیاز شما و نظر مثبت کارشناس مربوطه، پیاده‌روی مقابل ویلا نیز می‌تواند در دست بازسازی قرار گیرد. تیمی که خدمات بازسازی را برعهده دارند، باید با توجه به نظر کارشناسانه و تخصصی خود، به شما مشاوره‌های ارزشمندی در این زمینه ارائه دهد تا تصمیم‌ گیری را برای طرح نهایی نمای بیرونی، برای شما بسیار ساده کند.

نماد داخلی ویلا

دومین آیتمی که در بازسازی ویلا در نظر گرفته می‌شود، نمای داخلی ویلا است. اگر از ساخت ویلای شما چندین سال گذشته است، کارشناسان توصیه می‌کنند که حتما به فکر بازسازی نمای داخلی ویلای خود باشید؛ زیرا با گذشت سال‌ها طرح‌های جدیدی از بازسازی به بازار ساختمانی وارد شده‌ است که انتظارات همه را بالا برده و شما اگر قصد فروش یا اجاره دادن ویلای خود را داشته باشید، باید به این موارد توجه کنید که یکی از آن‌ها تغییر در نمای داخلی است.

نمای داخلی شامل سنگ‌های مورد استفاده در کف یا دیوارها می‌شود، همچنین امکان استفاده از پارکت نیز وجود دارد و سرامیک و کاشی‌ها نیز جزو موارد در دسترس هستند. در این میان از نور داخلی، غافل نشوید. در واقع نور کلی خانه و نوع لامپ‌ها و لوسترها و تعداد آن‌ها نیز جزو مواردی هستند که هنگام بازسازی در رابطه با نمای داخلی در نظر گرفته می‌شوند. به طور کلی هرچیزی که باعث شود، نمای داخلی ویلای شما زیباتر شود و جزو وسایل تزئینی نباشد، در پروژه بازسازی در نظر گرفته می‌شود.

نمای حیاط

آخرین آیتمی که تحت بازسازی قرار خواهد گرفت، حیاط ویلا است. حیاط ویلا، پتانسیل‌های فراوانی برای بازسازی دارد، زیرا با توجه به آب و هوا، موقعیت مکانی و فرم کلی ویلا، می‌توان آن را به زیباترین شکل ممکن تغییر داد تا نمای فوق العاده‌ای به ویلای شما ببخشد. در بازسازی حیاط، می‌توان از سنگفرش‌ها، تزئیناتی همچون چراغ‌ها، چمن‌های مصنوعی و طبیعی و استخرها و حوض‌ها استفاده کرد. موارد گفته شده را در کنار ایده‌ها و موارد بسیار دیگر، می‌توان در اجرای این بخش از پروژه، در نظر گرفت که در نتیجه نهایی، تاثیر قابل توجه و فوق‌العاده‌ای ایفا می‌کند و در نهایت رضایت شما را در پایان پروژه فراهم خواهد کرد.

روند بازسازی ویلا در تیم مالتان دیزاین

روند بازسازی ویلا توسط تیم تخصصی و حرفه ای مالتان دیزاین به این صورت است که در ابتدا بازدیدی توسط کارشناسان مالتان دیزاین از پروژه بازسازی ویلا انجام می شود. در این بازدید وضعیت بنای ویلا از لحاظ ساختار معماری و سازه ای بررسی می شود و اگر نیاز به تقویت سازه و یا تغییر نقشه ی معماری داخلی باشد با کارفرما طی مذاکرات اولیه در همین جلسه بازدید، موضوع مطرح می شود و با توجه به نیازها و خواسته ها و میزان بودجه مدنظر جهت تغییرات در روند بازسازی ویلا ،تغییرات مورد نیاز به صورت یک لیست درآمده و بعد از این مرحله برآورد هزینه های اولیه با توجه به صحبت ها و جلسه مذاکره به کارفرما اعلام می شود و در صورت تمایل کارفرما به همکاری با گروه تخصصی مالتان دیزاین قراداد طراحی و اجرای پروژه بازسازی ویلا بین طرفین امضاء می شود .
در مرحله بعد طراحی دو بعدی و سه بعدی و نقشه های اجرایی و متره برآورد دقیق متناسب با طراحی انجام شده و تحویل کارفرما داده می شود و در صورت تایید یک چارت زمانی اجرای فرایند پروژه توسط تیم مالتان تهیه شده و طبق همین چارت زمانی که مورد تایید کارفرما قرار می گیرد، عملیات اجرایی شروع شده و طبق برنامه زمان بندی پروژه پیش می رود.

نحوه محاسبه هزینه بازسازی ویلا

انجام خدمات بازسازی ویلا به صورت کلی منوط به اجرای چند مرحله اصلی زیر است.

  • بررسی کلی ویلا؛
  • نظر و پیشنهادات کارشناس؛
  • خرید مصالح؛

در واقع مهم است که وضعیت ویلای شما به طور کامل، مورد بررسی قرار گیرد و سپس توسط کارشناسان، مشاوره‌های لازم به شما داده شود تا بهترین تصمیم گرفته شود. موارد فوق، در براورد قیمت نهایی، تاثیرگذار است. ضمن اینکه هزینه بازسازی ویلا با توجه به متراژ ویلا و مواردی که تحت بازسازی قرار می‌گیرند، محاسبه خواهد شد. همچنین کیفیت متریال استفاده شده در پروژه نیز باعث افزایش یا کاهش قیمت خواهد شد و در نهایت هزینه بازسازی خانه ویلایی پس از مشاوره‌ها و بررسی‌های لازم مشخص می‌شود.

نمونه پروژه های بازسازی ویلا

برای تماشای نمونه کار‌ها از جمله خدمات بازسازی خانه ویلایی می‌توانید از سایت مالتان دیزان دیدن کنید و سپس به بخش پروژه‌ها و سپس ویلا بروید تا نمونه کار‌ها را مشاهده کنید.
برخی از نمونه‌ پروژه‌های انجام شده در تیم مالتان دیزاین عبارت‌اند از:

  • پروژه مسکونی همدان؛
  • پروژه ویلای هفت سنگان قزوین؛
  • پروژه ویلای دماوند؛
  • پروژه اداری قائم مقام؛
  • پروژه کلینیک یکتا؛

تیم مالتان دیزاین به شما تضمین خواهد داد که طرح نهایی که برای بازسازی ویلای شما مشخص شده به واقعیت تبدیل خواهد شد و تمامی اجزا همان‌طوری که در طرح اولیه برای شما نمایش داده شده‌اند ساخته خواهند شد.

دریافت خدمات بازسازی ویلا از شرکت مالتان دیزاین

شرکت مالتان دیزاین افتخار این را دارد که شما را به خواسته نهایی خود در رابطه با ویلای ایده آل شما برساند‌. اگر مایل به همکاری با شرکت مالتان دیزاین هستید کافی است از سایت مالتاین دیزاین دیدن کنید و سپس در صورت رضایت با برقراری یک تماس ساده راجع به مواردی همچون بازسازی داخلی ویلا یا بازسازی کلی ویلا صحبت کنید. برای اطلاع از قیمت بازسازی داخلی ویلا یا مدت زمان بازسازی حتما با مشاوران و کارشناسان تیم مالتاین دیزاین صحبت کنید.

×